Tarihçe

Tarihçe

Demirkardeşler Matbaa Etiket San.Tic.Ltd.Şti.1978 yılından beri, kalitesinden taviz vermeden, dünyanın önde gelen firmalarına hizmet vermektedir. Baskı konusunda yaptığı AR-GE çalışmaları ile 39 yılı aşkın tecrübesini günümüz teknolojileri ile birleştirerek en üst seviyede geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

Firmamız flekso etiket, IML Etiket  ve iç kutu ofset  üretimi ile bölgemizde söz sahibidir.

2000’li yıllarda flexo etiket baskı makineleri yatırımı yaparak Demirkardeşler Matbaacılık etiket üretimine girmiştir. 3 adet baskı makinesi ile bölgede ciddi bir kapasite ve yüksek baskı kalitesine sahip firmamız rulo etiket pazarında önemli aktörlerdendir.

2008 yılında Firmamız ofset karton ambalaj yatırımı yapılarak iç kutu üretiminde 4 renk ofset baskı, kesme ve yapıştırma hatlarınıda bünyesine katarak butik kutu üretimine başlanmıştır. 

2016 yılı son çeyreğinde ise IML Etiket bölümüne pazarlama ve satış şeklinde başlanılmış ve Daha sonra 2017 yılı ilk çeyreğinde makine yatırımlarını yaparak IML etiket üretim hatlarınıda kendi bünyesine katmıştır.

50 µm – 120 µm  kalınlığındaki IML filmlerine tek geçişte 6 renk baskı + laminasyon üretimi ile yoluna devam eden firmamızın  hedefi IML film baskı yapan ilk 2 firma arasına girmektir